ما تاریکی ها را روشن میکنیم..

47626666_021

dmopower@gmail.com

درباره ما

مقدمه

طی سال های اخیر شاهد قطعی های برق غیرمنتظره ای بویژه در ماه های گرم سال هستیم. شرایط جوی کره زمین،کاهش نزولات آسمانی و کمبود آب، باعث خارج شدن حدود ۸ هزار مگاوات از برق تولیدی نیروگاه های برق آبی از مدار شده و همزمان به دلیل افزایش دمای هوا میزان مصرف برق بالا رفته است. با افزایش هر یک درجه دما بیش از۱۵۰۰ مگاوات مصرف برق بیشتر میگردد و از سوی دیگر ۴۰ درصد مصرف برق کشور به مصارف سرمایشی اختصاص دارد. اما عامل دیگر که برخلاف شرایط جوی بحران را تشدید می کند، عملکرد نامطلوب مدیران اجرایی در چند دهه گذشته نسبت به اورهال یا همان تعمیرات اساسی نیروگاه هاست و شواهد نشان می دهد میزان سرمایهگذاری در این بخش و احداث نیروگاه های جدید با شرایط مطلوب فاصله بسیار زیادی دارد. بعلاوه استخراج بی وقفه ماینرها به صورت زیرزمینی طی چند سال اخیر نیز بر روند صعودی مصرف برق در کشور تاثیر فراوان گذاشته است.
با وجود این مشکلات تاب آوری مردم در برابر قطعی های دنباله دار برق پایین آمده و از این گذشته خاموشی ها به اکثرکسب و کارها صدماتی وارد نموده و تحمل این شرایط را در حالی که شیوع ویروس کرونا اکثر مشاغل را تحت تاثیر قرار داده، سخت تر شده است. هم چنین آن چه در رفت و آمدهای جریان برق اهمیت دارد، صدمه به خطوط تولید کارخانه ها و بنگاه ها است. با توجه به اهمیت این موضوع که تولید داخل می بایست جای واردات بی رویه را بگیرد و صادرات محصولات ایرانی کاهش درآمدهای نفتی را جبران کند، نباید به دلیل بیبرقی خط تولید بخوابد یا دچار خسارت شود.
 
به نظر می رسد مشکل تامین برق کشور موضوعی است که در کوتاه مدت حل شدنی نیست و رفع این موضوعات نیاز به برنامهریزی، سرمایهگذاری و قانونگذاری دولت دارد. اما راه حل کوتاه، سریع، ارزان و مادام العمر جهت رفع این مشکل چیست؟
آنچه دغدغه قطعی برق، کاهش و حتی از بین رفتن سرمایه و پول شما را لابلای مشکلات عدیده زندگی امروز از بین می برد، چیست؟
دیزل ژنراتورها به عنوان یک منبع آماده به کار و اضطراری تولید برق عمل می نمایند. بدون ژنراتوری قابل اعتماد،شرکت ها طی قطعی برق با از دست دادن درآمد قابل توجهی مواجه می شوند و ایمنی کارگران و مشتریان خود را نیز در معرض خطر قرار می دهند

شرکت دیزل مولد امید از سال 1388 تاکنون با بیش از 13 سال کار وکسب تجربه در زمینه تولید و مونتاژ دستگاه های مولد برق ، ساخت تابلوهای پارالل، اتوماتیک و تعمیرات این مولدها همچنین ساخت اتاقک و کانتینر متناسب با دستگاه های دیزل ژنراتور از پیشگامان این صنعت بوده است.

معرفی شرکت

زمینه های فعالیتی دیزل مولد امید

ساخت و مونتاژ دیزل ژنراتور از ۱7 تا 2۰۰۰ کاوآ

  • اجرای کامل پروژه های EPC واحدهای نیروگاهی مقیاس کوچک در داخل کشور
  • طراحی، ساخت و اجرای تابلوهای پارالل ) Panel Synchronization ( و تابلوهای کنترل اتوماتیک
  • توانایی اجرای تست و پیش راه اندازی نیروگاه های مقیاس کوچک و انواع دیزل ژنراتورها
  • برگزاری دوره های آموزشی پس از نصب و راه اندازی دستگاه برای پرسنل
  • تأمین انواع دیزل ژنراتور در داخل و خارج از کشور
  • طراحی و ساخت اتاقک های کاهنده صدا )کنوپی( و کانتینرهای مخصوص صداگیری دیزل ژنراتورها
  • مشاوره در خصوص انتخاب بهینه ژنراتورهای نیروگاهی و اجرای پروژه ها
  • تأمین ژنراتورهای برق دیزل وگازسوز روی ارابه )پرتابل قابل حمل(
  • نصب ، راه اندازی، خدمات مهندسی و تأمین لوازم یدکی انواع دیزل ژنراتور
  • انجام خدمات نگهداری و تعمیرات ) Maintenance Preventive ( انواع دیزل ژنراتور

شرکت دیزل مولد امید مفتخر است با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه ارائه محصولات و خدمات مولد برق در کلیه نقاط و شرایط مختلف کشور وکشورهای همسایه و همچنین در سایت های حساس و …، توانسته است اعتماد مشتریان داخلی و خارجی خود را جلب نماید

ما از خدمات به فروش رسیده ایم و این ویژگی منحصر به فرد ماست تاپشتیبان کالای ارائه شده باشیم

با توجه به رشد روزافزون آلودگی های صوتی و زیست محیطی، به سازه هایی جهت کاهش این آلودگی ها تا میزان حد مجاز آن نیاز می باشد. شرکت دیزل مولد امید به عنوان یکی از پیشگامان در این زمینه، تحقیقات گسترده ای جهت کاهش آلودگی صوتی مولدها انجام داده است تا بتواند ازمضرات کارکرد مولدها در محیط زیست و سلامتی افراد جامعه جلوگیری نماید.