دستگاه دیزل ژنراتور هیبریدی بومی سازی شد

اخبار

تعداد بازدید : 4108

تاریخ ثبت : يک شنبه 24 آبان 1394


به نقل از آژانس خبری انرژی:

دستگاه دیزل ژنراتور هیبریدی بومی سازی شد

 

دستگاه دیزل ژنراتور هیبریدی بومی سازی شد

با بومی سازی دستگاه دیزل ژنراتور هیبریدی، شاهد کاهش مصرف سوخت،کاهش استهلاک و کاهش هزینه ها در صنعت برق خواهیم بود.

حمید کاشانی، مدیر اجرایی شرکت دیزل مولد امید در گفت و گو با آژانس خبری انرژی گفت: دستگاه دیزل ژنراتور هیبرید دستگاهی است که به عنوان نوآوری شرکت ما در پانزدهمین نمایشگاه صنعت برق به نمایش گذاشته شده است.

وی در ادامه به مزایای این دستگاه اشاره کرد و افزود: این دستگاه قابلیت ذخیره انرژی بادی و خورشیدی و استفاده آن در زمان های مورد نیاز در مناطق صعب العبور را دارد که در کنار آن کاهش استهلاک،کاهش مصرف سوخت و کاهش هزینه ها را به دنبال خواهد داشت.

کاشانی ادامه داد: به طور مثال اگر مصرف کننده ای باری را بخواهد تهیه کند موتور این دستگاه باید به طور شبانه روز کار کند که همین امر استهلاک را بالا برده اما این دستگاه با قابلیت های خود ساعت کاری را به چند ساعت کاهش داده و انرژی برق تولید شده را بر روی باتری های تعبیه شده ذخیره میکند.

وی تصریح کرد: متقاضیان اصلی این دستگاه ها اپراتورهای تلفن های همراه،ماهواره ها،صنایع نظامی و شرکت های دارای دکل مخابراتی هستند.

کاشانی اظهار داشت:با بومی سازی این دستگاه ۵۰ درصد از هزینه ها برای مصرف کنندگان کاهش می یابد از همین رو ما به دنبال جذب سرمایه گذار و تولید انبوه در داخل کشور و استفاده از منافع آن برای صنعت برق کشورمان هستیم.

 

IMG_5117 - Copy

 

IMG_5122 - Copy

www.khabarenergy.com


نویسنده : دیزل مولد امید

منبع : آژانس خبری انرژِی