تعمیرات و نگهداری دیزل ژنراتور

نگهداری و تعمیرات

تعداد بازدید : 6598

تاریخ ثبت : شنبه 11 مهر 1394تمامی سازندگان موتورهای دیزلی و گازی بر اساس نوع طراحی هر دستگاه دستورالعملی را برای تعمیرات و نگهداری آن ارائه می دهند که می بایست در انجام سرویس ها و تعمیرات مبنای اصلی روش کار قرار گیرد. در شرایط عادی و مطابق با ساختار کلی موتورها می توان موارد ذکر شده زیر را برای هر موتور در نظر گرفت.

►ایجاد جدول ساعت کاری اجزا مختلف موتور

برخی اجزا موتور مانند فیلترها پس از از اتمام ساعت کارکرد میبایستی تعویض گردند. بقیه اجزا موتور و تنظیمات مربوطه را می بایستی مطابق ساعت کارکرد و مقایسه با جداول توصیه شده توسط کمپانی سازنده مورد بازبینی قرار داد و در صورتی که شرایط استفاده بیشتر را نداشتند تعویض گردند.

►شرایط عمومی موتور

عامل اولیه و مهم در نگهداری دستگاه تمیز بودن آن می باشد این امر در بازدید های روزانه سریعا اپراتور را متوجه هرگونه نشتی می نماید و از ایجاد شرایط نامساعد بعدی جلوگیری می کند. از جمله موارد مهمی که باعث افزایش طول عمر دستگاه می گردد، نگهداری منظم دستگاه می باشد این نگهداری مطابق جدول شرکت سازنده انجام خواهد شد.

 

مشتری گرامی جهت درخواست تعمیرات برای دیزل ژنراتور میتوانید پس از دانلود فرم شماره یک (درخواست تعمیرات و نگهداری-دانلود) و تکمیل آن ، فرم را از طریق ایمیل یا فکس ارسال نموده تا در کمتر از 12ساعت به درخواست شما رسیدگی شود.  

برای ثبت درخواست اینجا کلیک کنید

 


نویسنده : دیزل مولد امید

منبع : دیزل مولد امید

ردیف عنوان تاریخ ثبت سایز فایل تعداد بازدید دانلود
1
فرم درخواست تعمیرات و نگهداری
فرم شماره یک- pdf
1394/07/11 207.50kb 1576